W jakie krypto waluty zainwestować?

Duże zainteresowanie kryptowalutami sprawia, że coraz więcej osób myśli o poważnym inwestowaniu w ten rynek. Wszyscy słyszeli oczywiście o najbardziej popularnym Bitcoinie, który święci tryumfy w ostatnim czasie. Czy jednak rzeczywiście warto zainwestować w tą walutę? Dla małego gracza, który rozpoczyna swoją przygodę lepszym rozwiązaniem będzie inwestycja w mniejsze kryptowaluty, które dopiero wchodzą na rynek. W przypadku BTC zarobek jest trudny do osiągnięcia bez inwestycji bardzo dużych pieniędzy. Duża ilość nowych graczy inwestujących ogromne pieniądze sprawia, że cena BTC nie będzie już rosła z dnia na dzień w taki sposób jak bywało do tej pory.

Tym samym szansa na zarobek będzie mała, chyba, że zainwestuje się przynajmniej w kilkanaście bądź kilkadziesiąt Bitcoinów, co jednak wiąże się z dużym wydatkiem. Warto zainteresować się walutami, które wchodzą do gry i cieszą się dobrymi opiniami wśród inwestorów. W ten sposób jest duża szansa na to, by zainwestować parę groszy w pojawiające się walut, które z czasem mocno zyskają na cenie i dzięki temu uda się rzeczywiście na rynku kryptowalut dobrze zarobić, bez inwestowania ogromnych kwot. Trzeba pamiętać że każda nowa waluta która wchodzi na giełdę  na samym początku cena jej będzie spadać i nie warto spieszyć się z jej kupnem.  Cena takiej nowej waluty może spaść o około 70-90% i wtedy należy rozważyć jej zakup.

głosowanie na nowe walutyJak sprawdzić które waluty wchodzą na rynek?

Warto odwiedzać strony z głosowaniem na nowe waluty które mają wejść na giełdę.  Na takich stronach wyraźnie widać zainteresowanie walutami i warto rozważyć zakup najbardziej popularnych.

Jedna myśl w temacie “W jakie krypto waluty zainwestować?”

  1. Warto odwiedzać strony z głosowaniem na nowe waluty które mają wejść na giełdę-a mozna prosić o linki do tych stron bo nie mogę ich znaleść? Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *