Giełda cex.io

Jak kopać Bitcoiny na giełdzie Cex.io

Popularność kryptowalut rośnie z dnia na dzień. Szalejące kursy na giełdach, gdzie wymienia się kryptowaluty sprawiają, że ludzie masowo inwestują w koparki, a wydobytymi walutami chętnie handlują. To zaś sprawia, że rośnie liczba portali, które otwierają giełdy kryptowalut oraz umożliwiają prowadzenie wydobycia.

kopanie bitcoina na gieldzie cex io

Taką taktykę przyjęła również giełda cex.io, która jest jednocześnie miejscem wydobycia, portfelem jak i też giełdą mocy obliczeniowej koparek do bitcoinów.

Podstawą działania witryny cex.io są właśnie koparki,

które działają w ramach prowadzonej strony. Każdy kto założy konto na stronie może wykupić za ustaloną stawkę część koparki i tym samym prowadzić wydobycie do swojego portfela, który również może być prowadzony w ramach portalu cex.io. Jest to więc ciekawe rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą inwestować w sprzęt do kopana wirtualnej waluty, który będzie pracował przy wydobyciu lecz wolą skorzystać ze skondensowanej oferty profesjonalistów. Cex.io jest więc ofertą niezwykle praktyczną. Minusem jest jednak fakt, że koszt 1 Gh/s jest zdecydowanie większy niż przy kupnie sprzęty do wydobycia. Mimo tego portal ze względu na wygodę jaką oferuje cieszy się dużą popularnością i ma wielu klientów.

Decydując się na kupno udziału w koparce w ramach cex.io powinno się prześledzić historyczny kurs bitcoin i przewidzieć w miarę możliwości jakie będą kolejne zdarzenia na rynku, gdyż to one decydować będą o tym jak szybko zainwestowane pieniądze będą się zwracać. W tym momencie koszt 1 gh/s to mniej więcej około 0.03 BTC. Stopień trudności kopania oraz kurs BTC stanie się wyznacznikiem opłacalności takiej inwestycji.

Wielką zaletą prowadzonego portalu jest możliwość modyfikacji mocy obliczeniowej praktycznie w każdym momencie. Dzięki temu dysponując wolnymi środkami można w każdej chwili zwiększyć ilość posiadanej mocy obliczeniowej. Jednocześnie system pozwala na sprzedaż własnych udziałów w koparce co pozwala na odzyskanie zainwestowanej kwoty w momencie, gdy koparka przestanie na siebie zarabiać, ze względu na zwiększone trudności w wydobywaniu.

Głównym założeniem serwisu cex.io jest więc możliwość wydobywania kryptowalut. W tej chwili serwis umożliwia nam wydobywanie czterech walut: BTC (Bitcoin), NMC (Namecoin), IXC (IxCoin), DVC (Devcoin).

Jako, że kopalnie pracują w ramach założonego serwisu umożliwiają one dodatkowo trzymanie wykopanej waluty w ramach portfela, który prowadzony jest również w ramach cex.io. Dzięki temu osoba, która decyduje się na założenie konta otrzymuje całość potrzebnych do gromadzenia kryptowaluty instrumentów.

Poza możliwością kopania oraz przechowywania w waluty w portfelu w ramach cex.io została przygotowana nowoczesna giełda, która pozwala na handel różnymi walutami. Obecnie system oferuje więc komplet możliwych transakcji, które pozwolą na inwestowanie w krypotwaluty i ich swobodną wymianę w momencie, gdy pojawiają się wahania kursów poszczególnych walut.

Decydując się na cex.io można rozpocząć swoją przygodę z kryptowalutami od podstaw. Przy prowadzeniu wydobycia należy pamiętać jednak o zmieniającej się mocy obliczeniowej oraz trudności wydobycia, tak by zawsze być na poziomie opłacalności kopania. Jednocześnie kontrolować warto regularnie wahania na giełdzie, by wykorzystać możliwe każde tąpnięcia, które w ramach kryptowalut są nieprzewidywalne i często nagle mogą przynieść możliwość dużego zysku. Jednym słowem można powiedzieć, że dla początkujących giełda cex.io ze względu na swoją dużą funkcjonalność jest wyborem doskonałym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *